אודות אתר edit-spot.co.il

מה זה אתר edit-spot.co.il?

אתר edit-spot.co.il הוא האתר היחיד שמאפשר הזמנה אוטמטית של שירותי עריכה לשונית בעברית ובאנגלית. אתר edit-spot.co.il חוסך לכם זמן יקר שכרוך בשליחת המסמך לצורך הצעת מחיר, המתנה לקבלת הצעת המחיר, מיקוח לגבי לוחות הזמנים וכד'. באתר edit-spot.co.il כל תהליך הערכת המחיר לעריכה וקביעת לוח הזמנים נעשה בצורה מהירה ושקופה לחלוטין. 

אתר edit-spot.co.il מתמחה בעריכה לשונית של מסמכים מסוגים רבים כגון מסמכים רשמיים, מסמכים שיווקיים, מסמכים אקדמיים, ועוד. כל העורכים הלשוניים של אתר edit-spot.co.il הם דוברי שפת אם של השפה שבה הם עורכים (עברית או אנגלית בהתאמה) ובעלי ניסיון רב ועשיר בעריכת מסמכים מהסוג ששלחתם. לדוגמא, מסמכים שיווקיים יוקצו לעורכים המתמחים בעריכת טקסטים שיווקיים, מסמכים אקדמיים יוקצו לעורכים המתמחים בעריכת טקסטים אקדמיים, וכדומה. 

 

הזמנה אוטומטית – עריכה אנושית

למרות שבשוק קיימים כלים שונים שעשויים לסייע לעריכה לשונית, עדיין אין תחליף לעריכה לשונית המבוצעת על ידי עורכים בשר ודם. העריכה הלשונית באתר edit-spot.co.il מתבצעת על ידי עורכים אנושיים שמקדישים את מלוא תשומת הלב למסמך שלכם. העורכים האנושיים נעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים שעוזרים לייעל ולשפר את העריכה, אך העריכה הלשונית עצמה מתבצעת על ידי עורכים בשר ודם שעובדים על המסמכים שלכם. 

1 - הזמנת עריכה
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה

תפריט נגישות