שירותי עריכה לשונית לדוקטורנטים

במהלך לימודיהם, דוקטורנטים נתקלים לא אחת בצורך בעריכה לשונית. בין אם מדובר בעריכה לשונית של הצעת מחקר ראשונית ובין אם מדובר בעריכה לשונית של עבודת הדוקטורט רגע לפני הגשה, שליחת מסמכים עם שגיאות לשוניות תותיר רושם רע על הקוראים, וחבל, מפני שקל מאד להמנע מכך.

עם זאת עריכה לשונית של מסמכים אקדמיים, בייחוד בשלב הדוקטורט, אינה משימה לכל עורך לשוני באשר הוא. לשם כך נדרשת היכרות נרחבת עם סוגי המסמכים ואופיים. אדיט-ספוט edit-spot.co.il מציעה שירותי עריכה לשונית לדוקטורנטים, לכל מסמך אקדמי, באנגלית ובעברית, הנעשית על ידי עורכים בעלי היכרות נרחבת עם כתיבה אקדמית.

 

לאילו סוגי מסמכים אנו מציעים עריכה לשונית?

אנו באדיט ספוט מציעים עריכה לשונית מקצועית ומהימנה לכל מסמך שדוקטורנטים עשויים להצטרך לערוך לשונית במהלך העבודה על הדוקטורט. לדוגמא:

 

חשוב לדעת – מה כוללת עריכה לשונית, ומה היא אינה כוללת?

שירותי עריכה לשונית לדוקטורנטים כוללים: הגהה, האחדת כתיב, שיפור התחביר, תיקון טעויות דקדוק, ולעתים הצעות לחלופות מילוליות לשיפור המשלב והשטף הלשוני.

תיקון שאינו נוגע ללשון אלא לתוכן המסמך האקדמי – אינו כלול בעריכה לשונית. לצורך תיקונים תוכניים בטקסט האקדמי, ניתן לפנות לשירותי עריכה אקדמית של ריסרצ'ס Researches.co.il, המבצעים גם תיקון רישום ביבליוגרפיה.

 

על מנת להזמין עריכה לשונית, פשוט העלו את הקובץ כאן:

1 - הזמנת עריכה
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה

מאמרים נוספים

תפריט נגישות