עריכה לשונית לסטודנטים

סטודנטים רבים נתקלים בצורך לעשות עריכה לשונית לעבודות שלהם. אבל, לבצע עריכה לשונית לעבודה שכתבת בעצמך זה דבר קשה מאד, אפילו עבור סטודנטים שהעברית שלהם מעל לממוצע. למה זה כל כך קשה? דבר ראשון, גם לאלו שהעברית שלהם ברמה גבוהה, יש לקונות וטעויות. ישנם מקרים בהם הכללים אינם תואמים לאינטואיציה האישית של הכותב. דבר שני, כאשר כותבים עבודה במשך הרבה זמן, עלולה לפעמים להיווצר התרגלות כזו שלא מאפשרת אפילו לאדם דייקן עם תשומת לב לפרטים לשים לב לטעויות.

כאשר עבודה כתובה נכון לפי כל כללי התחביר והדקדוק, הדבר מגדל את הסיכוי שהמסר שלך יועבר למנחה הקורא את העבודה בצורה הברורה ביותר ושאינה משתמעת לשתי פנים. מעבר לזה, כאשר מדובר בעבודות מחקריות, כמובן דוקטורטים אבל גם תזות וסמינריוניות – תקינות לשונית היא בגדר חובה. לכן סטודנטים רבים פונים לשירותי עריכה לשונית לסטודנטים.

 

מה מיוחד בעריכה לשונית לסטודנטים?

עריכה לשונית של ספר ילדים או של רומן למבוגרים, שונה מאד מעריכה של עבודה אקדמית. מסירת עבודה לעריכה לשונית אצל עורך שאין לו היכרות עם עבודות אקדמיות ודרישותיהן עלולים לא רק שלא להועיל אלא אף להזיק. העורכים הלשוניים שלנו מנוסים בעריכה לשונית לסטודנטים, הם מכירים את סוגי העבודות, את כללי הפורמט, ואת הסגנון האקדמי הנדרש.

אנחנו באדיט ספוט מציעים שירותי עריכה לשונית לכל סוגי העבודות:

 

מה כוללת עריכה לשונית לסטודנטים?

בשירות עריכה ללשונית לסטודנטים כלולים רק תיקונים לשוניים:

  • הגהה – תיקון טעויות בכתיב ובהקלדה, למשל החלפה בין עם ל-אם.
  • האחדה של כתיב – למשל אם כתבת לסירוגין תיאוריה ותאוריה, העורך הלשוני יבחר בצורה הנכונה – תאוריה – ויאחד את כל מופעי המילה לצורה זו.
  • שיפור של התחביר – למשל חלוקה של משפט ארוך מאד עם יותר מדי פסוקיות למשפטים קצרים ותקניים.
  • תיקון הדקדוק – מין דקדוקי, זמנים, וכו'.
  • לעתים עריכה לשונית תכלול הצעות למילים חלופיות נרדפות במשלב מתאים יותר, על אף היותה של המילה המקורית תקנית.

 

צריכים עריכה לשונית?

אם אתם זקוקים לעריכה לשונית, העלו עכשיו את העבודה כאן בתיבה, ותוך כמה רגעים תקבלו הצעת מחיר ותאריך סיום. אם אתם זקוקים לשינויים ותיקונים מסוג אחר, המשיכו לקרוא אחרי תיבת ההעלאה.

 

1 - הזמנת עריכה
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה

אילו שינויים שאינם כלולים במסגרת עריכה לשונית לסטודנטים?

אם נדרשתם לבצע בעבודה את השינויים הבאים:

  • הערות מהותיות על התוכן
  • הוספה, הסרה ושינוי סדר של מקטעים מהעבודה
  • שינוי שיטת רישום הביבליוגרפיה

 

חשוב שתדעו שעריכה לשונית אינה כוללת שינויים אלה, אבל גם לזה יש פתרון. עבור עריכה אקדמית לסטודנטים, שכוללת שיפור מבנה, תיקון ושינוי תוכני, התאמה להנחיות, עיצוב וסידור מסמך וורד ועוד – אפשר לפנות לאתר ספיטבול Spitbal.co. עבור תיקון עבודות אקדמיות לפי הערות מנחה אפשר לפנות לאתר האקדמיק hackademic.co.il.עבור סידור ביבליוגרפיה אפשר לפנות לאתר ריסרצ'ס Researches.co.il.

בהצלחה!

מאמרים נוספים

תפריט נגישות