עריכה לשונית של עבודות סמינריון לסטודנטים

סטודנטים רבים צריכים עריכה לשונית לעבודות הסמינריוניות שלהם. זה יכול לנבוע מכמה סיבות. קודם כל, עבור הרבה מאוד סטונדטים עברית איננה שפת האם שלהם, ולכן עשויות להיות להם טעויות בעברית שקשה להם להבחין בהן. למשל, סטודנטים ששפת האם שלהם היא רוסית, ערבית, אמהרית, או כל שפה אחרת, לעתים קרובות מעוניינים בעריכה לשונית של העבודה לפני הגשתה. אבל זאת לא הסיבה היחידה. גם סטודנטים עם דיסלקציה או קשיים אחרים בכתיבה מעבירים את העבודה לעריכה לשונית לפני ההגשה כדי לתקן את טעויות הכתיב בעבודות. בנוסף, גם סטודנטים ששפת האם שלהם היא עברית ואין להם לקות כתיבה מסויימת, לפעמים ממהרים בשעת ההקלדה של העבודה הסמינריונית, ונופלות להם טעויות הקלדה בזמן כתיבת העבודה. לפעמים הם סתם לא כל-כך בטוחים בניסוחים ובשפה והיו מעוניינים שהעבודה שלהם תישמע מקצועית לפני ההגשה שלה למרצה. תהא הסיבה אשר תהא, אם אתם צריכים עריכה לשונית לעבודה סמינריונית הגעתם למקום הנכון.

 

יותר פשוט ממה שחשבתם

גם כאשר הסטודנטים כבר מבינים שהם מעוניינים בעריכה לשונית לעבודה שזה עתה כתבו, הם עדיין נתקלים בכמה חששות. לדוגמא:

  • האם זה יקר? חוסר הוודאות לגבי המחיר של העריכה הלשונית מרתיע הרבה סטודנטים. באדיטספוט תוכלו לקבל מחיר מדוייק וסופי וככה לדעת בדיוק כמה אתם עומדים לשלם, בלי הפתעות, ובלי צורך לחכות להצעת מחיר. כל מה שעליכם לעשות זה לגרור את העבודה לתיבה כאן למטה, והמחיר הסופי והמדוייק יופיע תוך מספר שניות.
  • כמה זמן זה לוקח? ההגשה שלי קרובה… חוסר הוודאות לגבי לוח הזמנים, מתי בדיוק נקבל את העבודה לאחר העריכה, גם היא גורם שמרתיע סטודנטים מלפנות לעריכה לשונית. באדיטספוט אתם מקבלים מיידית תאריך ושעה מדוייקים שבהם תקבלו את העבודה לאחר העריכה, כך שאין חוסר וודאות בעניין. יתרה מכך, באפשרותכם גם לשלוט חלקית במועד קבלת העבודה על ידי זירוז העריכה (יופיע לאחר שתגררו את העבודה לתיבה).
  • האם זה מקובל? האם זה אומר עליי שאני לא יודע לכתוב? נכון, אין חובה לשלוח עבודות סמינריוניות לעריכה לשונית, והרבה סטודנטים אכן לא עושים זאת. עם זאת, סטודנטים רבים יותר ממה שאתם חושבים כן נעזרים בעריכה לשונית לעבודות הסמינריוניות שלהם, וזה לא אומר שהם לא יודעים לכתוב, זה בסך הכל אומר שהם רוצים שהעבודה תיראה מקצועית. עבודה שעברה עריכה לשונית יכולה לעורר רושם טוב יותר וכך להשפיע גם על הציון. יתר על כן, ישנם מרצים שמבקשים זאת מפורשות.
  • האם העורך מכיר את תחום הידע הספציפי שבו עוסקת העבודה? להרבה סטודנטים חשוב שהעורכים יכירו את תחום הידע שבו עוסקת העבודה. למשל, סטודנטים למשפטים יעדיפו עורך עם רקע במשפטים, סטודנטים לכלכלה יעדיפו עורך עם רקע בכלכלה, וכן הלאה. ראשית, לעורכים מקצועיים יש כלים לערוך בצורה נכונה ללא קשר לתחום הידע, מכיוון שהם יודעים איך לחפש נכון את המושגים והמונחים. שנית, לאחר שעבודה מתקבלת לעריכה באדיט-ספוט היא מועברת לעורך בעל ניסיון ורקע בתחום הידע הספציפי של העבודה.

 

צריכים עריכה לשונית של עבודה סמינריונית?

צריכים עריכה לשונית של עבודה סמינריונית או כל מסמך אקדמי אחר? פשוט גררו את המסמך לטבלה כאן למטה ותוך מספר שניות תוכלו לבצע את ההזמנה.

1 - הזמנת עריכה
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה

מאמרים נוספים

תפריט נגישות