הגהה למסמכים באנגלית

כתבתם טקסט באנגלית? ביצעתם תרגום לאנגלית בעצמכם? לפני שאתם מפרסמים אותו או שולחים אותו – חשוב מאוד לעשות לו הגהה. בסופו של דבר, רוב דוברי העברית אינם דוברים אנגלים ברמת שפת אם, ולכן הגהה באנגלית למסמכים שלכם תעשה את ההבדל הגדול באיך שיראה הטקסט.

אז אם הכל כבר כמעט מוכן וגמור ואתם רק צריכים טאץ' אחרון – אם זה הגהה לעבודה באנגלית, או ליטוש קורות חיים באנגלית, או תיקוני שפה, איות ותחביר ממש בקטנה לכל סוג של מסמך באנגלית – הגעתם למקום הנכון. ב-edit-spot.co.il תקבלו שירותי הגהה באנגלית עבור כל המסמכים שלכם, ברמה גבוהה ובלוח זמנים קצר ודייקני.

 

מדוע הגהה באנגלית היא כל כך חשובה?

תקשורת אפקטיבית היא המפתח להצלחה בכל תחום. בין אם אתה סטודנט השואף למצוינות אקדמית, אשת מקצוע השואפת להרשים לקוחות, סופר המכין כתב יד לפרסום, או שאת בשלב חיפוש עבודה ושולחת קורות חיים לחברות בינלאומיות (אולי אפילו רילוקיישן?) – בכל מקרה כתיבה ברורה ונטולת שגיאות היא בעלת חשיבות עליונה.

אפילו הכותבים המוכשרים ביותר עם האנגלית הטובה ביותר עלולים לבצע שגיאות כתיב והקלדה, ואפילו טעויות דקדוק ומבנה משפטים, כאשר הם שקועים במחשבה על התוכן. כאן אדיט-ספוט באה להצלה. צוות ההגהה והעריכה הלשונית המנוסה שלנו מבצע הגהה יסודית ומבטיח שהכתיבה שלך תתבלט לטובה ותשאיר את הרושם הרצוי.

 

אדיט ספוט – ההזמנה אוטומטית, ההגהה אנושית

מה מבדל אותנו למשל מכלי הגהה אוטומטיים? קודם כל כלי הגהה אוטומטיים הם נטולי יכולת להבין הקשר וטון. לשם הגהה באנגלית, בייחוד של טקסט שנכתב על ידי מי שאנגלית אינה שפתם אמם, חייבים להבין את ההקשר של המילה או המשפט השגויים בכדי לתקן אותם בצורה נכונה ומתאימה.

המגיהים שלנו באנגלית הם דוברי אנגלית שוטפת, והם מקצועיים ומנוסים. הם משקיעים זמן ומחשבה בלהבין את ההקשר של המסמך שלך, כדי לשמור על הקוהרנטיות והרמה שלו.

 

איך לעשות הגהה באנגלית ב-edit-spot.co.il?

כאשר אתה מפקיד את המסמך שלך בידינו, היה סמוך ובטוח שהוא בידיים טובות. כך זה עובד:

  1. אתה מעלה את הקובץ/הקבצים כאן בחלון ובוחר איך תרצה לקבל את העריכה.
  2. תוך כמה רגעים יופעיו מולך המחיר ותאריך הסיום לההגהה באנגלית + כפתור לתשלום.
  3. אתה משלם ומקבל אישור למייל.
  4. עד המועד שנקוב בהצעה – אתה מקבל במייל התוצר הערוך בפורמט שבחרת.

העלה את הקובץ לעריכה כאן:

1 - הזמנת עריכה
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה

 

הגהה באנגלית לכל סוגי המסמכים

אנחנו באדיט ספוט מבצעים עריכה לשונית, הגהה וליטוש של מסמכים באנגלית מכל הסוגים:

  • הגהה של מסמכים אקדמיים באנגלית – הגהת תזה באנגלית, הגהת עבודה סמינריונית באנגלית, הגהת תקציר באנגלית, הגהת בקשות מענקים באנגלית, ועוד
  • הגהה של מסמכים עסקיים וארגוניים באנגלית – הגהה של קורות חיים באנגלית, הגהה של מכתבים ומיילים באנגלית, הגהה של מצגות באנגלית, הגהה של גראנטים, ועוד
  • הגהה של כתיבה אומנותית: הגהה של ספרים באנגלית, הגהה של סיפורים באנגלית, הגהה של תסריטים באנגלית, הגהה של מחזות באנגלית, ועוד
  • הגהה של תוכן שיווקי באנגלית: הגהה של פוסטים באנגלית, הגהה של מאמרים באנגלית, הגהה של בלוגים באנגלית, ועוד

אנו מבינים את חשיבותם של תאריכי יעד – היעילות והדייקנות של תהליך העבודה שלנו הן מהגבוהות בשוק. השאיפה שלנו היא לא רק לספק לך הגהה באנגלית אלא גם לספק לך חוויה חלקה ומשביעת רצון מההתחלה ועד הסוף.

 

מוכן להתחיל בהגהה באנגלית למסמך שלך?

פשוט העלה את הקובץ בתיבה

מאמרים נוספים

תפריט נגישות